Ferie, ferie i… po feriach. Wszystko co dobre szybko się kończy! Dla uczniów był to czas zasłużonego odpoczynku, a w szkole trwały intensywne prace konserwatorskie. Generalny remont przeprowadzono w sali oddziału przedszkolnego, zmodernizowano kotłownię, a w sali komputerowej nie tylko pojawiły się dwa nowe komputery, ale również wymieniono wykładzinę. Wszystko po to, aby dzieci w bezpiecznych i przyjaznych warunkach mogły z zapałem kontynuować naukę.

Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe
Ferie zimowe
Ferie zimowe Ferie zimowe