Dla każdego z nas bardzo ważna jest jakość powietrza, którym oddychamy. Dlatego też w szkole prowadzimy szereg działań proekologicznych. Grupa uczniów klasy Vb pod opieką pani Doroty Bełtkiewicz wzięła udział w konkursie organizowanym w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej NIE DLA SMOGU! Podczas zajęć, poświęconych zagrożeniom wynikającym z nadmiernej emisji spalin, dzieci zastanawiały się jakie działania można podjąć, aby walczyć ze smogiem. Przygotowały również pracę konkursową w formie makiety „Świat wymarzony – świat zagrożony”.

 

NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU! NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU! NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU! NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU! NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU! NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU! NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU! NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU!
NIE DLA SMOGU! NIE DLA SMOGU!