Ponieważ w tym roku Dzień Babci oraz Dzień Dziadka wypadły w czasie ferii, świętowanie postanowiliśmy przenieść na koniec stycznia. W ostatnim dniu miesiąca dziadkowie naszych uczniów licznie przybyli do szkoły, gdzie specjalnie dla nich dzieci z oddziału przedszkolnego wystawiły jasełka. Zorganizowaliśmy też wieczór kolęd, nad którym pieczę miała pani Beata Weber. Nie zabrakło również okolicznościowych piosenek, życzeń i kwiatów.

Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd
Wieczór Kolęd Wieczór Kolęd