pet1

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w zbiórkę surowców wtórnych w naszej szkole!

Bardzo prosimy, aby dzieci przynosiły nie mniej niż 100 zakrętek (lub wielokrotność). Za każde przyniesione 100 zakrętek przewidziana jest jedna uwaga pozytywna. Zbiórkę będą prowadzić rodzice w każdy poniedziałek od 7.30 do 8.00.
Lista osób, które w danym dniu przyniosły zakrętki, zostanie przekazana wychowawcom klas.

Przypominamy o zbiórce butelek plastikowych i puszek aluminium. Trwa konkurs klasowy, która klasa zbierze najwięcej surowców - wygra nagrodę. Zwycięski zespół z klas młodszych otrzyma słodycze, a najlepsi wśród klas starszych - tzw. "szczęśliwy dzień" bez pytania i sprawdzianów.

Trwa zbiórka zakrętek. Bardzo prosimy, aby dzieci przynosiły nie mniej niż 100 zakrętek (lub wielokrotność). Za każde przyniesione 100 zakrętek przewidziana jest jedna uwaga pozytywna. Zbiórkę będą prowadzić rodzice w każdy poniedziałek od 7.30 do 8.00.
Lista osób, które w danym dniu przyniosły zakrętki, zostanie przekazana wychowawcom klas.

2. Przypominamy o zbiórce butelek plastikowych i puszek aluminium. Trwa konkurs klasowy. Która klasa zbierze najwięcej surowców otrzyma nagrodę. Zwycięski zespół z klas młodszych otrzyma słodycze, a najlepsi wśród klas starszych - tzw. szczęśliwy dzień bez pytania i sprawdzianów.