Przedszkolaki z OP szkoły Podstawowej w Rzeszotarach obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło swojego pluszaka, który towarzyszył mu w tym dniu. Nie obeszło się bez wielu zabaw z misiami, również z misiem interaktywnym, który wzbudził wielki zachwyt. Dzieci wykonały misiowe opaski, a w ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury została odczytana "Bajka o małym, szmacianym misiu", przez specjalnego gościa - mamę dwójki naszych chłopców. Poznano również inne utwory, gdzie głównym bohaterem jest miś, wykorzystano chustę animacyjną, odbyły się też warsztaty dotyczące emocji oraz ćwiczenia matematyczne czy grafomotoryczne o tematyce nawiązującej do obchodzonego święta. Dzieci świetnie bawiły się przy misiowej muzyce. Dzięki zaangażowaniu wielu rodziców przedszkolaki mogły skosztować ciasteczkowe misie i inne przysmaki. Na koniec  wspólnie wykonaliśmy "Misiowy regulamin małego czytelnika" oraz "Kodeks dobrych praktyk czytelniczych", który można było zobaczyć na gazetce, znajdującej się obok oddziału przedszkolnego.

 

2  4  3     6  8  10  11  12  14