Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy w oddziale przedszkolnym odbyły się 6 marca 2020 roku warsztaty bajkoterapeutyczne z wykorzystaniem logopedycznego multibooka z cyklu „Bystry Las” (Projekt „Aktywne Łącza” Fundacji Drabina Rozwoju), którego autorką jest Dorota Bełtkiewicz - szkolny logopeda.  Dzieci z uwagą wysłuchały opowieści o niezwykłych drzewkach, z zaangażowaniem włączyły się w gry i zabawy językowe wplecione w fabułę bajki, doskonale bawiły się podczas treningu oddechowo-artykulacyjnego.  Najmłodsi wykonali pamiątkowe filcowe sówki, które będą im przypominać o dbałości o prawidłową wymowę! Spotkanie autorskie odbyło się w ramach w ogólnopolskiej akcji „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”.

  Europejski Dzień Logopedy 17   Europejski Dzień Logopedy 13  Europejski Dzień Logopedy 11  Europejski Dzień Logopedy 9  Europejski Dzień Logopedy 6  Europejski Dzień Logopedy 5  Europejski Dzień Logopedy 4