UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT!

Od 1 września uczniowie wracają do szkoły. W Szkole Podstawowej w Rzeszotarach planujemy naukę stacjonarną, regulowaną "PROCEDURAMI". O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Dyrektor szkoły serdecznie zaprasza chętnych rodziców naszych nowych uczniów na krótkie spotkanie informacyjne w sali gimnastycznej 1 września 2020 r. o godz. 11.00. Wraz z nowym rokiem szkolnym w Szkole Podstawowej w Rzeszotarach obowiązują „Procedury”, zgodnie z wytycznymi GIS, MEN, MZ. Bardzo prosimy rodziców i uczniów o staranne zapoznanie się z „Procedurami” – tekst dostępny na stronie internetowej szkoły www.szkola-rzeszotary.pl.

 

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – 1 WRZEŚNIA 2020 R.

Godzina 8.00 – klasy:

  • V – sala 8
  • VI – sala 7
  • VIIa – sala 10
  • VIIb – sala nr 5,
  • VIII – sala 9.

Do szkoły wchodzą tylko uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych. Wszyscy uczniowie gromadzą się z zachowaniem dystansu społecznego, po wejściu do szkoły dezynfekują ręce.

Godzina 10.00 - Msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w kościele parafialnym.

Godzina 11.00 – klasy młodsze z rodzicami gromadzą się w sali gimnastycznej. Po krótkim spotkaniu z dyrektorem dzieci udają się z wychowawcami do sal.

  • IV – s. 7
  • III – s. 6a
  • II – s. 5
  • I – s. 6
  • Oddział Przedszkolny – s. 4

 Prosimy, aby dziecko przychodziło TYLKO z jednym rodzicem/opiekunem, bez np. młodszego rodzeństwa. Rodzic podczas pobytu w szkole  musi mieć maseczkę i powinien zdezynfekować ręce. Dzieci zakładają maseczki podczas spotkania w sali gimnastycznej, wskazane jest, aby po wejściu do szkoły umyły ręce.

Do szkoły wchodzą tylko osoby zdrowe, bez objawów chorobowych. Wszyscy  gromadzą się z zachowaniem dystansu społecznego na parkingu przed wejściem. Plac zabaw jest objęty zakazem przebywania rodziców i osób postronnych.

 

"PROCEDURY" obowiązujące w Szkole Podstawowej w Rzeszotarach od 1 września 2020r.