„Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”

Jan Paweł II

Te słowa papieża Pola  ka wzięli sobie mocno do serca uczniowie klasy 8 z naszej szkoły, którzy 22 października, w dzień wspomnienia Jana Pawła II, postanowili przypomnieć społeczności szkolnej o tym wielkim człowieku. Najstarsi uczniowie odwiedzili każdą z klas i tam w krótki i jasny sposób przypomnieli wszystkim, kim był Karol Wojtyła, jak wyglądało Jego życie i jaką naukę nam zostawił. Nie lada niespodzianką dla wszystkich uczniów była możliwość zadania pytania papieżowi, na które ten z wielką radością odpowiadał :)

4  3  6

Najmłodsi mieszkańcy Rzeszotar nie mieli okazji żyć w czasach tego wielkiego Polaka. Dlatego ważne jest, aby przypominać im o tej wielkiej postaci i wcielać w życie Jego naukę, która w dzisiejszych czasach jest równie aktualna i ważna.