🧸🧸🐻DZIEŃ MISIA🐻🧸🧸
🐻„czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”🐻
🧸Miś - najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu.
Wszystkie misie, te małe i te duże, bure i kolorowe obchodzą swoje święto 25 listopada. To nie jest przypadkowa data. Właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.
Dla uczczenia tego święta, nasi uczniowie dowiedzieli się jaka jest historia pluszowego misia, dlaczego zdobywa on sympatię kolejnych pokoleń młodych ludzi. Dzieci z oddziału przedszkolnego i świetlicy szkolnej wykonali prace przedstawiające ich ulubioną maskotkę.
Wszystkim jest potrzebny miś, wiemy to nie od dziś
Życzymy wszystkim dzieciom wspaniałego dnia i świetnej zabawy z Waszymi misiami! 🧸🧸🧸🧸🧸🧸🧸🧸🧸
Zapraszamy na relację fotograficzną na szkolnym FB.