Obraz może zawierać: 12 osób, ludzie stoją, dziecko i w budynku TRADYCJE ŚWIĄTNICKIE W OKRESIE BOŻEGO NARODZENIA – WARSZTATY Z ROBIENIA „KARMELIKÓW ŚWIATNICKICH” 🍬
17.12. w oddziale przedszkolnym odbyły się zajęcia on-line prowadzone przez Andrzeja Romka, Dyrektora Muzeum Ślusarstwa w Świątnikach Górnych. Ta wyjątkowa lekcja rozpoczęła się od przywitania, następnie odbyła się rozmowa na temat dzisiejszych tradycji świątecznych oraz przybliżono tradycje świątnickie z przełomu XIX i XX w.🎄
🧑‍🎤🎼Zaśpiewano również kolędy, które bardzo spodobały się panu prowadzącemu. Na koniec dzieci wykonały karmeliki świątnickie, które można powiesić na choince. 🍬
Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zajęcia i przekazane upominki!🎁

Obraz może zawierać: 12 osób, ludzie stoją, dziecko i w budynku    Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, tabela, dziecko, w budynku i zbliżenie 

  Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą, tabela i w budynku    Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku  Obraz może zawierać: 11 osób, ludzie stoją, dziecko i w budynku  Obraz może zawierać: 2 osoby