Polska Flaga, Flaga, Flaga Polski | Education, UmbrellaSZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

 

Szkoła Podstawowa im. J. Kowalczyka zaprasza wszystkich uczniów do udziału   w szkolnym konkursie Piosenki Patriotycznej „Dla Niepodległej”

Ze względu na panującą pandemię (SARS-Co-2 – koronawirus) konkurs odbędzie się  w formie on-line.  Wspólnie możemy świętować i uczcić Święto Niepodległości 11 listopada. Zapraszamy do prezentacji dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im.J. Kowalczyka w Rzeszotarach. Nagrywajcie swoje występy i przysyłajcie  je do nas. Cieszmy się Muzyką i Świętujmy Razem!

            Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie zobowiązani są do przesłania formularza zgłoszenia oraz  nagrania. Termin przysłania formularza mija 5 listopada 2020 r. Termin przysłania nagrania mija  9  listopada 2020 r. Uczestnicy mogą przysłać wyłącznie jedno zgłoszenie piosenki wykonanej w języku polskim o tematyce patriotycznej lub wojskowej.

            W Przeglądzie Pieśni Patriotycznej online czekamy na nagrania wokalne solistów i duetów. Piosenki mogą być wykonane z podkładem muzycznym, akompaniamentem własnym lub a’capella. Nagrania filmowe należy umieścić w serwisie www.youtube.pl, jako nagranie niepubliczne (sekcja 3 widoczność) lub za pomocą Google Dysk udostępnić link do nagrania i przesłać do 9 listopada 2020 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tytuł nagrania powinien być opatrzony wpisem o następującej treści: Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej on-line 2020.

W pierwszym etapie oceny nadesłane nagrania poddane będą werdyktowi jury w następujących kategoriach:

- kategoria A - klasy I-III
- kategoria B –  klasy IV-VI
- kategoria C – klasy VII – VIII

Ocenie komisji podlegać będą: interpretacja utworu, wrażliwość muzyczna, pomysłowość prezentacji, ekspresja wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne. W każdej z kategorii przewiduje się wyłonienie trzech laureatów.

Ogłoszenie wyników konkursu 11 listopada 2020 o godz. 12.00 na stronie internetowej szkoły.

PobierzFormularz zgłoszeniowy