ODKRYJ RADOŚĆ POMAGANIA, ODDAJĄC NIEPOTRZEBNE UBRANIA

Nasz leśny wywiad (parę jaskółek - z uwagi na tajny charakter ich pracy nie możemy podać żadnych szczegółowych informacji dotyczących naszych agentów) donosi, że zima skapitulowała, zatem śmiało ogłaszamy, że w Rzeszotarach rządy sprawuje już wiosna! Pora na nowe porządki. Zachęcamy do przewietrzenia szaf i przyniesienia do szkoły ubrań, które tylko zajmują cenne miejsce na półce, bo niestety rozmiar już nie ten albo być może fason wyszedł z mody i nie ma już nawet cienia wątpliwości, że te śliczne dżinsy czy wygodna i praktyczna bluza dostąpią zaszczytu ponownego założenia. W tym wesołym wiosennym tonie zapraszamy Cię, Droga Koleżanko, Drogi Kolego, do włączenia się w akcję Pomaganie przez Ubranie. Jak to działa? Dużo zależy od Ciebie. Po pierwsze musisz posprzątać w swojej szafie (no tak, czasem trzeba, a teraz jest na to czas idealny). Po drugie posegreguj swoje ubrania, na te, które wciąż jeszcze są dla Ciebie odpowiednie i na te, których możesz się pozbyć bez cienia żalu. Po trzecie spakuj zbędne ubrania/buty/czapki/szaliki do kartonowego pudła (ale nie przesadzaj z zawartością, niech jego ciężar nie przekracza 25 kg!!! Nasi szkolni siłacze to nie roboty, tylko prawdziwi ludzie). Po czwarte: przynieś torbę do szkoły i przekaż wolontariuszom. Jakie to proste, prawda? Ubrania z których wyrosłaś/wyrosłeś zostaną wysłane marce UbraniaDoOddania, pieniądze uzyskane ze sprzedaży odzieży zasilą konto konkretnej zbiórki charytatywnej. Więcej szczegółów poniżej.

Do kartonu możesz włożyć:
1. Wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej
- nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia czyli: bez dziur, bez zmechaceń, bez plam, czyste, kompletne, niezniszczone.
2. Buty połączone w pary
- czyste, kompletne, niezniszczone, nieposiadające znacznych śladów zużycia.
3. Torebki
- kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków.

Zbiórka w naszej szkole trwa do 20. 05. Zachęcamy.

Data dodania: 2022-04-26 15:15:51
Data edycji: 2022-04-26 15:16:08