EDUKACJA I ŚWIETNA ZABAWA CZYLI WYCIECZKA DO DINOLANDII

?‍??EDUKACJA I ŚWIETNA ZABAWA? CZYLI WYCIECZKA DO ?DINOLANDII?
??????????
Jak połączyć zabawę i rozrywkę z edukacją, refleksją i zadumą❓ ??To bardzo proste, wystarczy odwiedzić znajdujące się w Inwałdzie Parki: Dinolandię i Ogród Jana Pawła II. Dinolandia to idealne miejsce na edukację, zabawę i rozrywkę, którą można na chwilę przerwać, aby w Ogrodzie Jana Pawła II pokonać 96 schodów i zobaczyć niezwykłe dzieło namalowane za pomocą tysięcy drzew, krzewów i kwiatów – portret Jana Pawła II w otoczeniu Bazyliki św. Piotra w Watykanie i bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach.
☁️☁️☁️☁️☁️☁️☀️☁️
24 maja nasze przedszkolaki odwiedziły Dinolandię i spędziły tam cudowny dzień. ????
Dinozaury nie mają sobie równych. Te prehistoryczne stwory fascynują maluchy w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na kilka dobrych lat. Nasze dzieci zdobyły cenne informacje na temat tych gadów, wcieliły się w paleontologów. Na specjalnym stanowisku paleontologicznym nasi odkrywcy składali szkielet dinozaura oraz sprawdzali czy nadają się na prawdziwych odkrywców - poszukiwali zakopanych, prehistorycznych organizmów takich jak: amonity, trylobity, belemity, rozgwiazdy, a wszystko to w otoczeniu pięknej przyrody. Oprócz dawki wiedzy było dużo wspaniałej zabawy. ?
Zapraszamy do relacji zdjęciowej. ?
Data dodania: 2022-05-24 15:55:34
Data edycji: 2022-06-02 16:00:33