25.11.2022r. - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia.?? Misiowe postacie towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat, wszyscy znają Kubusia Puchatka, Misia Uszatka czy Misia Paddingtona. Tego dnia w naszej szkole nie mogło zabraknąć głównych bohaterów swojego święta! Podczas wspólnego świętowania, na sali gimnastycznej z uczniami klas 0-III zasiedli wyjątkowi goście; był Kubuś Puchatek, były pandy, niedźwiadki polarne, misie duże i małe, kolorowe i jednobarwne. To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło się powitaniem wszystkich zebranych uczniów przez dzieci z oddziału przedszkolnego. Zerówka zaśpiewała dla wszystkich dzieci i zaprosiła na spotkanie autorskie z panią Ewą Stadtmüller. Pani Ewa, autorka bajek i opowiadań dla dzieci wprowadziła uczniów w magiczny świat baśni, zaprezentowała swoje utwory, przypomniała uczniom bajki, w których główną rolę odgrywa niedźwiadek, opowiedziała legendy, a na koniec zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnego tańca do niedźwiadkowej piosenki (filmik w komentarzu). Dziękujemy wszystkim uczniom klas 0-III za wspólną zabawę, za pięknie wykonane misiowe plakaty, mamy nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się, aby móc wspólnie bawić się i świętować ?
Dziękujemy również Radzie Rodziców, która zasponsorowała misiowe zakreślacze.
Data dodania: 2022-11-25 13:15:54
Data edycji: 2022-12-03 14:13:36