ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW.

Ślubowania nadszedł czas…?‍??‍?
Te słowa rozpoczęły długo wyczekiwany dzień w życiu każdego Pierwszaka. Uroczystość miała podniosły charakter. Zanim odbyło się pasowanie na ucznia, uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny. Wiersze recytowane przez uczniów związane były radością uczenia się i poznawania świata. Rodzice dumni ze swoich pociech nagradzali dzieci gromkimi brawami. Następnie Pierwszoklasiści ślubowali w obecności Dyrekcji, rodziców i całej społeczności szkoły – bycie dobrymi i wzorowymi uczniami, dbającymi o honor naszej Ojczyzny. Uroczystość zakończyła się tańcem, który zaangażował całą publiczność zgromadzoną na sali gimnastycznej. Po części oficjalnej dzieci udały się do sali na pyszny poczęstunek zorganizowany przez rodziców.
* W tygodniu poprzedzającym Pasowanie na Pierwszoklasistę na pamiątkę ślubowania, uczniowie sadzili w szkolnych rabatach: żonkile, tulipany, hiacynty i szafirki oraz krokusy.
Data dodania: 2023-10-22 14:17:12
Data edycji: 2023-10-22 14:45:42