Z racji podwójnej okazji: Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci oraz Światowego Dnia Zdrowia, 9 kwietnia 2018 roku odbyły się warsztaty bajkoterapeutyczne o tematyce profilaktycznej „Zdrowa bajka”. Uczniowie klasy II wysłuchali bajki „Krokodylek Benio u dentysty” Pawła Księżyka, wymienili zasady dbania o zdrowy uśmiech, stworzyli hasła motywujące rówieśników do działań profilaktycznych. Wykonali także pamiątkowe zakładki na kształt tytułowego bohatera utworu, mające przypominać o dbałości o ząbki i kontrolnych wizytach stomatologicznych. Spotkanie odbyło się w ramach kontynuacji upowszechniania czytelnictwa oraz rozwijania kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

Zdrowa bajka
Zdrowa bajka Zdrowa bajka
Zdrowa bajka
Zdrowa bajka Zdrowa bajka
Zdrowa bajka
Zdrowa bajka Zdrowa bajka
Zdrowa bajka
Zdrowa bajka Zdrowa bajka
Zdrowa bajka
Zdrowa bajka Zdrowa bajka
Zdrowa bajka
Zdrowa bajka Zdrowa bajka