Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień

Aktywna tablica w naszej szkole!

Miło nam poinformować, że szkola otrzymała wsparcie finansowe w ramach programu "Aktywna tablica".

Rządowy program „Aktywna tablica” gwarantuje wsparcie finansowe szkołom, które umożliwia wykorzystanie w procesie dydaktycznym nowoczesnych pomocy dydaktycznych w celu rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

W ramach udzielonego wsparcia finansowego zostaną zakupione specjalistyczne programy edukacyjne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wraz z niezbędnym sprzętem potrzebnym do funkcjonowania pomocy dydaktycznych.

W ramach realizacji programu „Aktywna tablica” zaplanowane są szkolenia nauczycieli, spotkania organizowane w międzyszkolnej sieci współpracy szkół realizujących program, lekcje otwarte, wymiana doświadczeń nauczycieli m.in. upowszechnianie tzw. „dobrych praktyk” i opracowanych scenariuszy lekcji z wykorzystaniem TIK.

Wysokość przekazanego wsparcia finansowego dla Szkoły Podstawowej im. Jana Kowalczyka w Rzeszotarach wyniosła – 35.000,00 zł, wkład własny Gminy Świątniki Górne 8.750,00 zł.

Data dodania: 2022-10-06 19:04:52
Data edycji: 2022-10-06 19:05:21