21 marca, z okazji Dnia Nowych Technologii w Edukacji, zorganizowaliśmy w naszej szkole warsztaty multimedialne.

Ponieważ marzec jest miesiącem poświęconym stymulacji rozwoju językowego (6 marca obchodzony był Europejski Dzień Logopedy), to część zajęć poświęcona była lingwistyce. Dzieci młodsze, z oddziału przedszkolnego i klasy drugiej, wzięły udział w profilaktycznych warsztatach logopedycznych z zastosowaniem autorskiego multibooka „Rrromek i Rrradek. Głoska R”. Nasi podopieczni z zaangażowaniem uczestniczyli w atrakcyjnych ćwiczeniach artykulacyjnych i grach rozwijających, podczas których wykorzystano tablicę interaktywną. Zajęcia zorganizowała pani Ewa Piątek, poprowadziła pani Dorota Bełtkiewicz – logopeda i autorka bajek terapeutycznych.

Natomiast uczniowie starsi zgłębiali tajniki programowania. Czwartoklasiści przedstawili autorskie projekty wykonane w programie Scratch – interesujące animacje oraz użyteczne mechanizmy matematyczne. Ponadto zaprezentowane zostały multimedialne wydania książek i pomocy edukacyjnych. Zajęcia zorganizowała pani Alicja Haładaj, nauczyciel informatyki.

Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Dzień Nowych Te...
Dzień Nowych Technologii w Edukacji Dzień Nowych Technologii w Edukacji