Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który obchodzony jest na całym świecie 2 kwietnia, zostały zorganizowane dla uczniów warsztaty z bajką „Ogród dobrych słów”. Mali czytelnicy z klasy drugiej, dzięki przedstawionej historii czarodziejki Parolli, poznali moc słów. Dzieci wzięły udział w dyskusji, wymieniły zwroty i słowa, które mogą cieszyć i motywować, dostrzegły także negatywne działanie krzywdzących słów.

Odkryły zawartą w utworze receptę, jak mówić, by czuć się dobrze
i uszczęśliwiać innych.

Uczestnicy wykonali barwne motyle, które będą przypominać o wartościowym przesłaniu zawartym w bajce.

Dzień Książki
Dzień Książki Dzień Książki
Dzień Książki
Dzień Książki Dzień Książki
Dzień Książki
Dzień Książki Dzień Książki
Dzień Książki
Dzień Książki Dzień Książki
Dzień Książki
Dzień Książki Dzień Książki
Dzień Książki
Dzień Książki Dzień Książki
Dzień Książki
Dzień Książki Dzień Książki