Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto dla przedszkolaków. Tradycją w naszej szkole stało się zapraszanie tej wspaniałej pary na uroczystość z okazji ich święta. Gości przywitała osobiście Pani Dyrektor – Katarzyna Guzik. Dzieci wraz z wychowawcami grupy przygotowały specjalny występ artystyczny. Nie zabrakło również piosenek, wierszy oraz wyjątkowej niespodzianki – tańca śnieżynek. Na koniec Dziadkowie mogli podziwiać własnoręcznie wykonane przez wnuki prezenty, oraz spróbować samodzielnie wykonanych ciasteczek. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy     
i poczęstunku, który przygotowali rodzice, za co serdecznie dziękujemy. Szczęśliwe i wzruszone twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania.d3

  d1      d8   d9  d9  d5  d2