W grudniu 2017 roku odbyły się kolejne warsztaty bajkoterapeutyczne „Bajkowa zima” i „Najpiękniejsza choinka”. Uczniowie klasy II wysłuchali „Bajki o ciepłym i puchatym” Anny Dodziuk, a następnie, po dyskusji dotyczącej życzliwości i serdeczności, stworzyli wspólną pracę: zimowy plakat przedstawiający ciepłe i puchate miasto. Pani Dorota Bełtkiewicz zapoznała dzieci z klasy I z bajką o tolerancji i akceptacji odmienności „Pomarańczowa choinka” Anny Staniszewskiej. Uczniowie wykonali grupową pracę: zaśnieżoną, świąteczną choinkę – najpiękniejszą, bo wspólną. Spotkania odbyły się w ramach kontynuacji upowszechniania czytelnictwa oraz rozwijania kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

 

Warsztaty bajko...
Warsztaty bajkoterapeutyczne Warsztaty bajkoterapeutyczne
Warsztaty bajko...
Warsztaty bajkoterapeutyczne Warsztaty bajkoterapeutyczne
Warsztaty bajko...
Warsztaty bajkoterapeutyczne Warsztaty bajkoterapeutyczne
Warsztaty bajko...
Warsztaty bajkoterapeutyczne Warsztaty bajkoterapeutyczne
Warsztaty bajko...
Warsztaty bajkoterapeutyczne Warsztaty bajkoterapeutyczne