Jak mawiają – ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka! Tak też było w naszej szkole z zakończoną 2 stycznia akcją „Góra Grosza”, w ramach której do pomysłowych skarbonek trafiły monety o najniższym nominale. Nie wiemy jeszcze, ile udało się zebrać, bowiem liczenie ciągle trwa, ale już teraz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę ogólnopolską kampanię. Co ciekawe: okazało się, że hojni darczyńcy nie poprzestali na jednogroszówkach, więc suma będzie naprawdę spora! Przypominamy, że cała kwota zostanie przekazana najbardziej potrzebującym dzieciom, które wychowują się poza swoimi rodzinami.

Góra Grosza
Góra Grosza Góra Grosza
Góra Grosza
Góra Grosza Góra Grosza
Góra Grosza
Góra Grosza Góra Grosza
Góra Grosza
Góra Grosza Góra Grosza
Góra Grosza
Góra Grosza Góra Grosza
Góra Grosza
Góra Grosza Góra Grosza
Góra Grosza
Góra Grosza Góra Grosza
Góra Grosza
Góra Grosza Góra Grosza