W ramach programu „Aktywna Tablica” została nawiązana współpraca pomiędzy Szkołą Podstawową im. Jana Kowalczyka w Rzeszotarach a Szkołą Podstawową nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy. Pierwszym etapem wspólnych działań były autorskie warsztaty logopedyczne z wykorzystaniem ekranów dotykowych, poprowadzone przez Dorotę Bełtkiewicz. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawnicy z zaangażowaniem uczestniczyli w ciekawym treningu artykulacyjnym i rozwiązywali zadania zawarte w prezentowanym multibooku „Rrromek i RRRadek”. Interaktywna forma zajęć była dla dzieci atrakcyjna, więc cieszyła się zainteresowaniem.

Więcej informacji o warsztatach

Kolejnym krokiem w realizacji projektu będzie rewizyta – grupa uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły zagości u nas już 23 kwietnia. Z niecierpliwością czekamy!

Aktywna tablica
Aktywna tablica Aktywna tablica
Aktywna tablica
Aktywna tablica Aktywna tablica
Aktywna tablica
Aktywna tablica Aktywna tablica