????????⚫️DZIEŃ KROPKI.⚫️????????
15 września obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole uczniowie klas 0-3 od samego rana cieszyli się tym dniem! Dowiedzieli się o roli kropki w interpunkcji, matematyce, świecie przyrody ???oraz malarstwa. ? Rozegrali turniej ,, Kostkowy" ? , bawili się z wykorzystaniem Twistera, tworzyli prace plastyczne. ?‍??‍?Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. ???
Vashti odkryła w sobie nowy talent. Na początku malowanie nie sprawiało jej przyjemności, dziewczynka nie miała pomysłu na swój obrazek. Nauczycielka jej pomogła. Vashti nie poddała się i stworzyła dzieło z kropek. Malowanie bardzo jej się spodobało i przerodziło się w pasję.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DZIEŃ 2 KRO”
Data dodania: 2021-09-19 18:17:35
Data edycji: 2021-09-19 18:20:12