
Kolejny sukces naszych uczennic w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym!
Już po raz czwarty nasze uczennice – Amelia, Weronika i Helena – uczestniczyły w uroczystej gali wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego. Tegoroczna uroczystość odbyła się 23 maja w Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Z ogromną radością informujemy, że tytuł finalistek XVI edycji konkursu wywalczyły Weronika Romańska oraz Helena Kistela.
Podczas wydarzenia uczestniczki miały okazję wysłuchać interesującego wykładu pt. „Bartnictwo – zapomniane dziedzictwo i jego znaczenie dla ochrony bioróżnorodności”, a także zwiedzić wystawy Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ.
Serdecznie gratulujemy naszym ósmoklasistkom kolejnego sukcesu w tak prestiżowym konkursie. Życzymy Wam wielu osiągnięć na dalszym etapie edukacji i wierzymy, że jeszcze nie raz usłyszymy o Waszych sukcesach. Mamy również nadzieję, że swoją wiedzą i pasją do przyrody będziecie inspirować młodszych kolegów i koleżanki, którzy – idąc Waszym śladem – z równie wielkim zaangażowaniem będą rozwijać swoje zainteresowania.
ROZWIJAMY SKRZYDŁA - POKONUJEMY TRUDNOSCI - SIĘGAMY DO GWIAZD








32-040 Rzeszotary
ul. Pod Dębiną 45