OBIADY

Zasady korzystania z obiadów w Szkole Podstawowej w Rzeszoratach określa Regulamin.

W miesiącu wrześniu, z uwagi na odliczenia z czerwca, wpłaty za posiłek przyjmowane są jak dotychczas w sekretariacie szkoły, wyłącznie w dniach 7-8.09.2023r.

Zakup obiadów od miesiąca października będzie możliwy jedynie za pomocą aplikacji   Jem W Szkole, zgodnie z instrukcją obsługi systemu Jem W Szkole do 22 dnia poprzedniego miesiąca (np. opłaty za miesiąc pażdziernik należy wpłacić do 22 września).Po tym terminie zakup obiadów jest niemożliwy.

1. Loginy i hasło tymczasowe zostaną wysłane po dodaniu rodzica do systemu poprzez e-mail wskazany w DEKLARACJI.
  2. Zamówienia i opłaty realizuje operator tPay, mogą być one wykonywane 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Realizacja płatności obciążona jest prowizją 2% od realizowanej płatności.
  3. Za pomocą aplikacji można dokonać zakupu dowolnej liczby posiłków.
  4. Za pomocą aplikacji Jem W Szkole dokonuje się zamówienia posiłków, opłaca się ich koszt, zgłasza nieobecność dziecka w danym dniu, dodatkowo można zapoznać się z historią wpłat i zaplanowanym jadłospospisem.
  5. Adres strony do zalogowania: https://app.jemwszkole.pl/.

DEKLARACJA

Regulamin korzystania z obiadów