METEORY

24.06.2022r odbyło się zakończenie roku szkolnego oraz rozdanie świadectw. ??Podczas tej uroczystości gościliśmy szczególnego gościa - Burmistrz Miasta i Gminy Świątniki Górne - Panią Małgorzatę Duży?, której bardzo dziękujemy za obecność oraz wręczenie wraz z Dyrektor Szkoły – Panią Katarzyną Guzik?, specjalnych statuetek i wyróżnień.
Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły! Jesteście wspaniali!
?????????
Jak wspomniano powyżej, przyznano również specjalne statuetki - Meteor Języka Angielskiego?, otrzymał Maksymilian Dudek?, Meteor za działalność prospołeczną? otrzymała Blanka Romańska?. Gratulujemy! ???
Szczególne gratulacje należą się naszej uczennicy Joannie Gawor?, która po raz trzeci otrzymała specjalne wyróżnienie – „Meteor Wzór Wzorów”? oraz „Meteor Wiedzy”?. Te piękne statuetki podkreślają szczególne osiągnięcia Asi, m.in.: uzyskanie tytułu finalisty w Małopolskim Konkursie Geograficznym ???(pierwszy raz w historii szkoły), I miejsca w konkursach przedmiotowych, najwyższa średnia i wszechstronna wiedza potwierdzona uzyskaniem najlepszego wyniku w konkursie wiedzy, wzorowa (100%) frekwencja, zaangażowanie w pracę szkolnego koła wolontariatu i wiele innych... Krótko pisząc – wzór wzorów w naszej szkole. ?
Asiu, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Gratulacje dla rodziców!???
Data dodania: 2022-06-26 18:46:46
Data edycji: 2022-06-26 18:47:06