MIKOŁAJKI

6 grudnia to ważna data, szczególnie dla dzieci. Nasze Przedszkolaki z samego rana wykonały zadanie z kalendarza adwentowego - narysowały Św. Mikołaja?, który pojawił się zaraz po godz. 8.00. Dzieci zaśpiewały specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenkę i otrzymały wyjątkowy prezent? - bilet do Krainy Zabaw "SIMBA" oraz słodkości. Ale nie było tak łatwo... Aby otrzymać prezent dzieci musiały odpowiedzieć na pytanie czy były grzeczne oraz wykonać zadanie. Jeszcze tego samego dnia dzieci udały się do Simby aby miło spędzić ten dzień. W trakcie gdy Przedszkolaki oraz inni uczniowie świetnie bawili się na wycieczkach, pomocnicy Św. Mikołaja - Rada Rodziców - ciężko pracowali aby każdy uczeń otrzymał wspaniałą paczkę od Św. Mikołaja. Jakaż to była radość i niespodzianka kiedy, dzieci z oddziału przedszkolnego wróciły do sali, a tam czekały kolejne prezenty. Nasi podopieczni zrozumieli, że wspaniale jest otrzymywać, ale i dawać prezenty. Przedszkolaki przyłączyły się do szkolnej akcji - Mikołajowa Zbiórka dla Hospicjum, przyniosły rzeczy, które zostały zapakowane i niedługo będą wysłane. Teraz to oni zamienili się w małych Mikołajów. Uczymy dobra już od najmłodszych lat.
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, która zatroszczyła się aby każde dziecko z naszej szkoły otrzymało dodatkowy prezent. ??
Dziękujemy również naszemu Mikołajowi???

Data dodania: 2023-12-31 16:34:24
Data edycji: 2023-12-31 16:34:50