MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Dnia 7.12 w naszej szkole odbył się ?Mikołajowy Turniej Tenisa Stołowego,? w którym brały udział trzy szkoły: SP Rzeszotary, SP Ochojno oraz SP Wrząsowice. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.
Nasi uczniowie prezentowali świetny poziom sportowy i zdobyli mnóstwo medali!????
Zawodnicy byli podzieleni na kategorie wiekowe, a dziewczyny i chłopcy rywalizowali osobno.
Zdobyte medale:???
W kategorii klas IV chłopców nasz uczeń ?Alan Żołnierczyk wywalczył brązowy medal. W kategorii dziewczyn klas V dziewczyn pierwsze miejsce zdobyła ?Julia Bilińska (Julia startowała w kategorii rok starszej, wielkie brawa!)
W kategorii chłopców klas V brązowy medal zdobył ?Igor Łukasik.
W kategorii dziewczyn klas VI srebrny medal zdobyła ?Amelia Dziedzic, a brązowy ?Wiktoria Gawor
W kategorii chłopców klas VI złoto zdobył ?Kamil Kotowicz, a srebro ?Marcin Gadocha
W kategorii klas VII chłopców pierwsze miejsce dla ?Ryszarda Liszki, drugie dla ?Macieja Sawickiego
W kategorii dziewczyn klas VIII złoto zdobyła ?Izabela Dudek, a srebro ?Martyna Sikora, a wśród chłopców srebro zdobył ?Remigiusz Kaczmarczyk.
Wszystkim reprezentantom gratulujemy!
Turniej zorganizowany został wraz z Fundacja Aktywnie Razem