Czcionka:

Kontrast:

PROJEKTY CZYTELNICZE

Rozwój czytelnictwa i jego promowanie to jeden z naszych priorytetów.????
?Odział przedszkolny ponownie przystąpił do wspaniałego, ogólnopolskiego projektu czytelniczo-przyrodniczego „Przesadzamy z czytaniem”, którego celem była promocja czytelnictwa, uwrażliwienie dzieci na piękno natury, kształtowanie postawy proekologicznej.
?Oczywiście dzieci dołączyły również do kolejnej edycji całorocznego, międzynarodowego projektu edukacyjnego „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”, który dodatkowo służy rozwijaniu kompetencji kluczowych dzieci. Osiągnięte efekty posłużyły podniesieniu jakości pracy przedszkola. ?
?Udało nam się zrealizować wszystkie moduły, za co otrzymaliśmy certyfikat wzorowej placówki.
?OTO MODUŁY WCHODZĄCE W SKŁAD PROJEKTU:
? I. Czytamy razem z Małym Misiem
? II. Kodujemy razem z Małym Misiem
? III. Opowiem Wam o Polsce
? IV. Misiowe recepty na pozytywne myślenie
? V. Bajarz misiowy
? VI. Misiowe zajęcia pod chmurką
????????????
Przede wszystkim projekt stanowił atrakcyjną formę i wpisał się w zalecane sposoby i warunki realizacji zadań przedszkola opisanych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021/2022.
Opisane powyżej formy promocji czytelnictwa to jedne z licznych działań, które w tym roku szkolnym udało się zrealizować. Dzieci brały również udział w licznych warsztatach czytelniczych, tych całorocznych prowadzonych przez swoje Panie, oraz przez naszych gości i autorów bajek.
????????????
#przesadzamyzczytaniem
#małymiśwświeciewieliejliteratury
Data dodania: 2022-06-23 15:15:36
Data edycji: 2022-06-23 15:21:21

Ciekawe inicjatywy, nasze osiągnięcia - sprawdź!

Zobacz relacje z naszych wspólnych wycieczek!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

ROZWIJAMY SKRZYDŁA - POKONUJEMY TRUDNOSCI - SIĘGAMY DO GWIAZD

Cytat