SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W GMINNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM „EKOLOGIA SZANSĄ NA LEPSZE JUTRO!”

W dniu dzisiejszym, w Strażnicy Kultury w Świątnikach Górnych odbył się GMINNY KONKURS WIEDZY - QUIZ EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY „EKOLOGIA SZANSĄ NA LEPSZE JUTRO!” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Świątniki Górne???
Naszą szkołę/oddział przedszkolny reprezentowali:
?Dominik Chlebda
?Dawid Palka
?Małgorzata Wypych
Miło nam poinformować, że ww. osoby uzyskały najlepszy wynik i zdobyły ??
I miejsce w niniejszym konkursie (drugi rok z rzędu).
Śmiało możemy stwierdzić, że SP Rzeszotary nie mają sobie równych w tematach ekologii (i nie tylko). ?
W konkursie wzięło udział dziewięć grup trzyosobowych z różnych placówek na terenie naszej gminy.
Nasza reprezentacja zdobyła największą ilość punktów w różnych konkurencjach. Jako jedyni rozpoznali dźwięk jaki wydaje jeleń, zdobywając dodatkowe punkty, wykazali się też w innych aktywnościach (a było ich wiele). Oprócz nagród indywidualnych dla uczestników, Pani Ilona Miśkiewicz i Pani Anna Sechman odebrały również nagrody dla OP.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu, ich rodzicom i nauczycielkom OP, pod opieką których dzieci zostały przygotowane do udziału w konkursie. ?
Dziękujemy organizatorom: Pani Renacie Moskała i Pani Renacie Moskal z Przedszkole Samorządowe nr 1 w Świątnikach Górnych za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w konkursie.
Jak widać nasze motto "ROZWIJAMY SKRZYDŁA - POKONUJEMY TRUDNOSCI - SIĘGAMY DO GWIAZD" to nie tylko słowa i napis na stronie www szkoły... Nasi uczniowie, młodsi i starsi stale osiągają sukcesy w różnych konkursach. Oby tak dalej. ?
Data dodania: 2023-04-29 10:45:18
Data edycji: 2023-04-29 10:55:06