Witamy na naszej stronie! Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

W Ogrodzie Doświadczeń

W Ogrodzie Doświadczeń

 Ostatnia wycieczka klasy 6 w tym roku szkolnym! 

22 czerwca uczniowie klasy 6 wybrali się na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę. Był to dzień pełen atrakcji, emocji i niezapomnianych wrażeń.

Na początek uczestniczyli w niezwykle ciekawych warsztatach „Mroźne eksperymenty”, podczas których mogli odkrywać tajniki nauki poprzez doświadczenia. Następnie udali się do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie, gdzie poznawali fascynujące zjawiska przyrodnicze i fizyczne.

Niestety, zwiedzanie zostało przerwane przez gwałtowną nawałnicę, która tego dnia przeszła nad miastem. To nieoczekiwane wydarzenie okazało się jednak kolejną cenną lekcją. Nasi uczniowie wykazali się odpowiedzialnością i opanowaniem – sprawnie ewakuowali się do miejsca zbiórki, a czas oczekiwania spędzili bezpiecznie i kreatywnie. Egzamin z bezpieczeństwa zdali celująco! 

Na zakończenie dnia czekała na wszystkich dawka świetnej zabawy w Laser Parku oraz wspólna pizza.

To był wspaniały dzień, pełen nauki, zabawy i wspólnie spędzonych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci! 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 07:02:03
Data edycji: 2026-06-26 07:05:14
Ilość wyświetleń: 10

Konkursy

Ciekawe inicjatywy, nasze osiągnięcia - sprawdź!
Więcej informacji

Wycieczki

Zobacz relacje z naszych wspólnych wycieczek!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

ROZWIJAMY SKRZYDŁA - POKONUJEMY TRUDNOSCI - SIĘGAMY DO GWIAZD

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej