WARSZTATY EKOLOGICZNE - ''OBRAZ Z MCHU''

Warsztaty dla dzieci pn. „Mchem w smog"- tworzenie obrazów z mchu, to zajęcia inspirowane naturą, podczas których uczestnicy zapoznają się z naturalnym materiałem jakim jest mech chrobotek oraz innymi ekologicznymi dodatkami. To warsztaty, które budzą w uczestnikach dużo emocji, kreatywności i wrażliwości na naturalne piękno przyrody.

Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek przyrodniczych związanych z mchem i porostami oraz miały okazję stworzyć swoje, niepowtarzalne drzewo z mchu. Samodzielnie wykonany obraz, dzieci mogły zabrać do swoich domów. Może on pełnić funkcję naturalnego oczyszczacza powietrza.

Dziękujemy Gminie Świątniki Górne za możliwość udziału w niniejszych warsztatach.

Zostały one zrealizowane w dniu 21.09 przez Panią Magdalenę Hutryk i Panią Iwonę Sikorę.

Bardzo dziękujemy za świetnie przygotowane zajęcia, zrealizowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Zapraszamy do relacji zdjęciowej.

Data dodania: 2023-09-23 12:46:31
Data edycji: 2023-09-23 12:47:11