Ważne informacje dla przybyłych z Ukrainy!

‼️Szanowni Państwo‼️
przekazuję linki do stron internetowych w języku ukraińskim, gdzie Państwa dzieci mogą skorzystać z oferty bajek i książek w formie multimedialnej oraz połączyć się z wirtualną szkoła ukraińską:
‼️⚠️‼️ Dzieci szkolne będą mogły przyjść do naszych szkół podstawowych od dnia 17 marca 2020r. tj. od czwartku od godziny 8:00

??1. dzieci urodzone w roku: 2012, 2013, 2014 które uczęszczały w Ukrainie do klasy I, II ,III – zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Świątnikach Górnych, ul. Bruchnalskiego 35, 32-040 Świątniki Górne;
??2. dzieci urodzone w roku: 2009, 2010, 2011 oraz 2012 które uczęszczały w Ukrainie do kasy IV,V,VI- zapraszamy do szkoły Podstawowej w Rzeszotarach, ul. Pod Dębiną 45, 32-040 Rzeszotary
??3. dzieci urodzone w roku: 2008, 2007, które w Ukrainie uczęszczały do klasy VII i VIII – zapraszamy do Szkoły Podstawowej we Wrząsowicach, ul. Szkolna 5 od dnia 17 marca 2020r. tj. od czwartku od godziny 10:45
??4. dzieci urodzone w roku 2006 i powyżej, które w Ukrainie uczęszczały do szkoły ponadpodstawowej tj. klas IX i wyżej zapraszamy do naszego Zespołu Szkół ponadpodstawowych, ul. Bielowicza 20, 32-040 Świątniki Górne.

??Dzieci przedszkolne urodzone w roku:
2015, 2016, 2017 uczęszczające w Ukrainie do przedszkola lub klasy „0” zamieszkałe na terenie:
  • Rzeszotar – zapraszamy do oddziału „0” w Szkole Podstawowej w Rzeszotarach;
  • Ochojna – zapraszamy do oddziału „0” w Szkole Podstawowej w Ochojnie;
  • Wrząsowic – zapraszamy do oddziału „0” w Szkole Podstawowej we Wrząsowicach;
  • Świątnik Górnych i Olszowic – zapraszamy do oddziału „0” w Szkole Podstawowej w Świątnikach Górnych.
??Dzieci przedszkolne młodsze tj. w wieku 3,4 lata zapraszamy do kontaktu z Przedszkolem Samorządowym nr 1 (ul. Bielowicza 20, Świątniki Górne) lub Przedszkolem Samorządowym nr 2 w Świątnikach Górnych (ul. Bruchnalskiego 15, Świątniki Górne) - przyjęcie w miarę posiadania wolnych miejsc.

Data dodania: 2022-03-14 17:48:52
Data edycji: 2022-03-14 17:55:22